Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s lsass.exe

Dobrý den

Mám takový problém s hrami a jejich průběhem.Zažíná to tak,že zapnu PC a najedou mi obvyklé programy.A taky windows installer,který se spustí,normálně skončí.Potom si chci zahrát nějakou hru.Hra se spustí,ale asi po minutě spadne na panel a tak to dělá pořád v průběhu hry.Takže hra pořád padá.Pokaždé když se znovu octnu na ploše,tam problikne ten windows installer.Později když jsem spustil zase PC a najel mi ten installer,spustil jsem správce úloh no a tam jsem klik pravým.No a našel jsem,že ten windows installer beží pod procesem lsass.exe.Když chci tento proces ukončit napíše se mi:Tento proces je kritický.Správce úloh tento proces nemůže ukončit.

Použil jsem programy tune-up a CCcleaner na opravení chyb,ale pořád je to na nic.Projel sem všechno antivirem.Zkoušel jsem obnovení sytému který nejde.Jediné co zabíra proti padání her je přihlášení na jiný účet.Ale zase tam nemám svoje data,aplikace a atd.......

Olouvám se za chyby v textu a trošku možná špatným slovosledem píšu poprvé :)

Dokazov je plna poradna.
Jediny kto tu placa si ty. Mysliet si ze v registry su zaznamy ktore treba mazat moze len magor. Napis JEDINY dovod preco by to mal niekto mazat. ZIADEN dovod na to neni.
A aj mazanie Tempov moze robit problem ak sa to urobi v blbom okamziku (po instalacii niecoho pred restartom apod)

No nevim, militantni magor jsi maximalne ty. kdyz se podivam do ms fixit skriptu, tak tam vidim stejnou mazaci akci Jako maze temp kdekdo. o mazani mui uz toho bylo napsano tolik, ze to musi pochopit i ignorant. Doufam ze jsem ti nesLap na plysaka.

instalujem a odinstalovavam a pouzivam programy stejne jak bezny user. Nic ine nerobim ani robit nepotrebujem. Stejne tak bezny user. Dokial tam nenadrbe zavirene cracky (na to ma mat napr. bod obnovenia a vypnuty autorun a nepouzivat cracky) alebo vselijake dodrbavacie utility a programy ktore samozrejme NEinstalujem.

Mam MUI, a explorer nepouzivam. To by sa uz mal konecne naucit kazdy bezny user. EU by mala explorer zakazat :-) Plochu moze vykreslovat cokolvek ine (vykreslovat ikonky naprogramuje student za tyzden).
Na ploche mam ikon aspon 30. A mam aj stovky videi, nie na ploche samozrejme. To by sa uz mal konecne naucit kazdy bezny user, neni to tak zlozite, dat si videa do C:\Videa. Staci mu to povedat, namiesto toho ze mu povies "nainstaluj si poondiaty znefunkcnovaci tuneup a cleaner". Tym userovi fakt nepomozes (moj nazor).

Najlepsie urobis ked nainstalis nanovo Win + ovladace + programy (BEZ tych skvelych tuneutilit a cleanerov).

Alebo ak ide novy ucet tak ostan pri tom novom ucte a ikonky programov si tam vytvor. To je snad robota tak na minutu. Vacsina programov pojde (neratam MS srandoofice ten ale ani nikto nepotrebuje).

no spustil jsem plánovač úloh tam jsem se koukl co to bylo za chyby,poté jsem spustil process explorer,tam jsem napsal do handle:msiexec tam my najeli procesy,dal jsem ten co byl pod lsass.exe.No skopíroval jsem cestu no a podle tich procesů sem to tam na šel v autoruns protože cesta nešla ve vyhledávání:) a podle umístění a typů jsem to odklikl asi tak 5 různých souborů.