Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi Program

Dobrý den. Měl bych dotaz jestli někdo neznáte nějáký program který by umel odpojit ostatní lidi od bezdrátové sítě. Prihlasovací jmeno i heslo na administrátora sítě znám jen se moc nevyznám v router control panelu. Tak jestli neexistuje nějáký program dělaný přímo na toto. Děkuji mockrát za váš čas.

Z principu je to co chces nesmysl - odpojit muzes nekoho jenom pres router (AP), jelikoz je pripojeny tam. Pokud by jsi mel mit pro to nejaky sw, tak ten by stejne pracoval s tim routerem. Jaky mas teda ten router? A proc to potrebujes udelat?

Sorry za gramatiku zpomaluje atd

sorry, mě nejvíc zpomaluje číst ten tvůj průjem. podle stupidity, se kterou "zpomalení" druhými obhajuješ, jsi zřejmě z prahy.

nepíšeš jestli celý účet za připojení platíš ty, když chceš celé pásmo připojení jen pro sebe - protože podle toho se můžou lišit metody omezení.