Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač na internet.

Mám doma pěkný počítač ,ale občas potřebuji jít na internet a na mém počítači je brácha. Myslíte že by tento pocitac.php počítač zvládnul internet ? Třeba přehrát video atd ? Uvažuji o jeho koupi. Díky

loading...

Mám doma ještě Ibm 2,66 Ghz ,40 G hdd, 624 ram. Ale odešel mu zdroj. Je to to samé ale výkonější. Tak mi napadlo koupit tento počítač a dát z něho zdroj a pevný disk do toho mého. Otázka.-nemám nainstalovaný windows a v tomto pc je prý legální win to mám zjištěné. Šlo by ten pevný disk dát do mého pc i s windowsem? Pak bych měl na internet docela dobrý počítač. Díky za každý nápad.

No jestli na internetu nepotřebuješ čumět na videa a něco stahovat tak na normální prohlížení by ty počítače z bazaru stačily. Kdyžtak už vzít ten druhej, je o trochu lepší. Já jsem měl ještě nedávno ( asi před 4 roky ) hroznej počítač.
Celeron 300 Mhz
RAM 256 Mb
GPU 32Mb
HDD 6+1GB:-D
WIN XP
Měl jsem na tom nějakej super pomalej internet, ale na prohlížení e-mailů, čumění na porno:-D hraní TRAVIANu a dalších onlinovek, to stačilo. Ovšem když jsem pustil 5 minutový video, trvalo asi půl hodiny než se to načetlo a těsně před koncem načítání se to kouslo.