Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aký LCD monitor + TV tuner?

Zdravím, potreboval by som poradiť, aký LCD monitor 24" do 200€ a k tomu aký TV tuner do PC do 70€ kúpiť? Neviem o týchto veciach nič, čo je dobré, čo je lepšie, požiadavku mám len, nech je možné na TV tuner napojiť káblovku. Prosím o konkrétne návrhy a iba ak máte dobré skúsenosti, poprípade ak viete, že niektoré značky a tipy LCD sa vôbec neoplatí kupovať aj tie môžte napísať. Každopádne myslím, že LCD TV je menej výhodná voľba ako táto kombinácia, takže takéto riešenie skôr nie. Diki moc za rady

Tak káblovka u nás znamená klasický antenny analogovy vstup. A myslím že ten som videl zatiaľ na každom tunery.
Každopádne tu hlavne pozerám ceny a monitory http://www.pc-cennik.sk/zbozi.aspx?skup=1&kat=42&p kat=1943&sort=Cena%20EU&desc=0&skladem=0&page=1 a ten čo odporúča Pol tam stojí 250€ čo je o 50€ viac ako na stránke ktorú uviedol. Inak LG mám doteraz už snáď 3 roky 17" a spokojnosť. Nemal som žiadny problém. Hmm ale Samsung znie fajn :-)