Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nainstaloval jsem si Win 7 a padá mi internet

Zdravim
Měl jsem Windows XP, ale s pořízením nového HDD jsem si pořídil i nový OS a tím je Win7 ultimate.POd XP vše fungovalo bezproblému, nyní se sedmičkami mi net spadne když chci něco nauploadovat.Tento jev jsem zaznamenal např když chci třeba přiložit soubor tady na poradně k příspěvku, na serveru rychlost.cz (download probéhne OK,ale jakmile má začít upload tak se už nic neděje a po určitě době mi napíše klasickou hlášku jako když není připojení k netu a pomůže až restart PC) nebo třeba i když chci přiložit přílohu k mejlu.Připojení mám WIFI když vedené do PC je to přes VOIP bránu Linksys, kde nastavení zůstalo stejné jako bylo i u nainstalovaných XP.I když mi net v PC nejde, tak telefonovat přes VOIP bránu jde pořád takže tam bych asi problém nehledal.Mám ZD Asus M2A-MX.Ovladače mám nainstalované na všechno přes Win Update, ale když mi toto začalo, tak jsem si stáhnul ovladače ze stránek asusu a přeinstaloval, bohužel to dělá pořád. Nevíte kde by mohl být problém?

Ovladace treba nainstalovat vsetky 3, v poradi ktore som napisal.

Inac mohol by byt aj problem v kabli (ak neni urceny pre gigabit alebo co ja viem, to mozno ide vo W7 gigabit full duplex a v XP len half duplex apod), skus ist v spravcovi zariadeni na sietovka - vlastnosti a tam si najdi rychlost skus prepnut z automaticky na 100MBit, full duplex prepnut na half duplex, a restartovat aj teu branu (vypnut-zapnut) a aj PC.