Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno při exportu do html se mi nezobrazují háčky (čárky ano)

Dobrý večer,
dnes jsem byl požádán potencionálním tchánem o vložení (inzerátu, na web), jde jenom o holý text bez obrázků. Takže jsem začal po netu hledat weby, které by mi poradili, jak vůbec na to, našel jsem web tvorba-webu.zdarek.com, podle kterého jsem pokračoval dál. Udělal jsem si účet na www.webzdarma.cz kde jsem si založil doménu www.studentskeubytovani.wz.cz, dále si stáhl program WYSIWYG na doporučení již zmiňovaných stránek tvorba-webu.zdarek.com. V tomto programu, jsem po dlouhém boji jednak s angličtinou v neposlední řadě i s programem, vytvořil text a ten exportoval do html. Ten index jsem poté uložil na ftp uložiště či jak se tomu říká a dal editovat. Poté co jsem šel na vytvořenou doménu www.studentskeubytovani.wz.cz, abych viděl co se stvořilo, ku mému úžasu a údivu se opravdu něco tam objevilo, ale bohužel bez háčků, čárky tam jsou, a taky řádky byli různě od sebe (výškou). Zkusil jsem měnit fondy z arialu na arial unicode a různé jiné. Bohužel výsledek byl tentýž, v programu wysiwyg se mi zobrazovali a po vložení indexu na ftp a následném editování se mi již nezobrazovali :-( . Omlouvám se, za zdřejmě stupidní dotaz, ale opravdu si nevím rady. Snad jsem to napsal srozumitelně. Zkuste se kdyžtak podívat na tu doménu co jsem vytvořil a poraďte prosím. S pozdravem Jakub Kavka

Pánové, opravdu moc děkuji za vyčerpávající informace :-), nějak mě to chytlo, a určitě si zkusím něco i pro sebe vytvořit a celkově naučit tvorbu webu.
Kamrád mi naštěstí pomohl, jak původní slíbil (ale zazdil) a udělal to a myslím si, že velice pěkně. Vaše informace použiju pro sebe :-) a příští můj web. Děkuji Jakub Kavka