Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Drivers-(zvukovka,sítovka)

Ahoj

nainstaloval jsem si W7 přetím tam byly XP
po instalaci mi nejde zvuk ani internet

potřebuji sehnat drivery na zvukouvou kartu a sítovku

hledal jsem kde jsem zvládl - od nikud mi to nešlo
ZVUKOVÁ KARTA
Analog Devices AD1888 @ SiS 7012 Audio Device
Sítová KARTA
SiS 900 Fast Ethernet Adapter (PHY: Realtek RTL8201CL/CP)

byl bych Vám moc vděčný :)

děkuji

www.acer.com tam si to PC najdi podla typu napisaneho na PC, napr. hladanim (okienko search) resp. v sekcii "podpora" si naklikas typ PC ("aspire neco" apod).
Na stre SIS sroty ale ovladace pre W7 zvycajne nie su, takze ak tam najdes len ovladace pre XP tak si tam daj nazad WinXP a nevymyslaj blbosti, Win7 nepotrebujes je to stejny srot jak XP.

No, moc som ti asi nepomohol lebo ovladace pre W7 urcite na to nie su. Pozeral som teraz web SIS (vyrobca chipsetu) a ovladace tam su maximalne pre WinXP. Takze mas smolu, daj tam XP. Na Win7 potrebujes iny PC, zasadne si uz nekupuj nic so SIS chipsetom, a najlepsie ani nic od Acer.