Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde stahnout win xp profesional.

Mám zakoupený originál win xp profesionál. Ale potřebuji přeinstalovat systém a moje cd je tak poškrábané že ho počítač už nenačte. Dá se někde stáhnout win xp profesionál v angličtině ? Když tam pak zadám klíč že štítku tak by to mělo zase fungovat jako legální systém ne ? Kde ho ale stáhnout nevíte ?

Pokud použiješ svůj instalační klíč, pak to legální bude.
OS nikde oficiálně ke stažení není.

Zkus něco z následujícícho:
1. nechat si jej zkopírovat u prodejce počítače - mohl by vyjít vstříc
2. nechat si od MS, případně výrobce počítače zaslat nové médium za manipulační poplatek
3. zkopírovat od kamaráda
4. použít přípravek na opravu škrábanců na CD

P.S. poškrábané CD od OS? To jsi jej přeinstalovával tolikrát?

omg stahni normalně windows třeba od microsofft stránek, a pak zadáš cd klíč jen z tvého štítku toď vše nemusíš tady číst rady oo ničem, každý windows je original, ale jen klíče nemaj digitalní podpis, to je dělla nelegalním. a ty klíč maš tudíš si v poho..

Na WIN CZ povodný key, Eng, nebude fungovať.

No Eng verziu nie je problém previesť na českú.

A MUI installs another language for your windows installation, meaning if you have an English version you can change the language to one of the following languages.

The ISO contains the following languages.

0401 Arabic ARA.MUI
0402 Bulgarian BG.MUI
041a Croatian HR.MUI
0405 Czech CS.MUI
0406 Danish da.MUI
0413 Dutch (Standard) NL.MUI
0425 Estonian ET.MUI
040b Finnish FI.MUI
040c French (Standard) FR.MUI
0407 German GER.MUI
0408 Greek EL.MUI
040d Hebrew HEB.MUI
040e Hungarian hu.MUI
0410 Italian IT.MUI
0411 Japanese JPN.MUI
0412 Korean KOR.MUI
0426 Latvian LV.MUI
0427 Lithuanian LT.MUI
0414 Norwegian no.MUI
0415 Polish pl.MUI
0416 Portuguese (Brazil)Br.MUI
0816 Portuguese (Standard)PT.MUI
0418 Romanian RO.MUI
0419 Russian RU.MUI
0804 Simplified Chinese CHS.MUI
0c0a Spanish (Modern Sort)ES.MUI
041b Slovak SK.MUI
0424 Slovenian SL.MUI
041d Swedish SV.MUI
041e Thai TH.MUI
0404 Traditional Chinese CHH.MU

inštalačné média pre jednotlivé verzie XP majú v súbore Setupp.ini reťazec Pid=xxxxzzzz ktorý obsahuje info o type licencie

Šlo s tým laborovať, no myslím že dnes je to už téma kúsok neaktuálna a zbytočná.
Kto chce vedieť viac, Goooogle navedie

Mozes instalovat rovno Win s SP2. Potom staci nainstalit SP3.

Nedavaj sem linky, rozsirovanie copyright obsahu neni legalne. (stiahnut si to mozes ked to najdes ale nie davat na web linky)

P.S. ked mas original CD tak sa urcite da u microsoftu vymenit, najdi si na www.microsoft.cz nejaky telefon hotlinku a skus im zavolat ze jak a za kolko vedia vymenit original CD poskrabane. Inac aj poskrabane CD je zvycajne celkom dobre citatelne na niektorych mechanikach, aspon tak ze sa da urobit este kopia.