Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako zrušiť 2 užívateľov na PC ?

Chcela by som poprosiť o radu
Mám v počítači dvoch užívateľov (ked sa zapne pc máte na výber medzi uzivatelom 1 alebo 2 ) No a chcela by som ich zrušiť a nechať iba pôvodného prvého uzivatela. Ako to mám spraviť ? + ten pôvodný je ešte aj zaheslovaný (to heslo chcem dať tiež preč)
Chcem aby sa normálne zapol počítač rovno na toho užívateľa bez hesla ...:) Dakujeeem Katka

PS: NEMYSLIM užívateľov s dvomi klávesnicami a myšami spojenými v jeden PC

spusť z příkazového řádku:

control userpasswords2

tam se dá zatrhnout že nemá vyžadovat heslo. snad to funguje i ve tvé tajné verzi windows.

se smazáním ostatních účtů smažeš i data z jejich profilů, ať je pak nehledáš.
pokud chceš mít jediný uživatelský účet na pc (bude to správce), je to maximální lameřina. ale je to tvůj nápad.