Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samovolné vypínání PC

Ahoj,prosím o radu.
V poslední době se mi sám vypíná PC.Zaregistroval jsem,že je to zejména při spuštění nějakého náročného programu nebo operace.Například když jsem spustil Nero a začal vypalovat(někdy i než jsem začal vypalovat).Takto konkrétně asi třikrát za sebou.Ze začátku jsem myslel,že mám špatný kabel od zdroje,jelikož vždy ho vytáhnu a zatlačím zpět(jako by měl špatný kontakt),PC se sepne a znovu nastartuje.Kabel už mám nový,tím to jistě není.

Normální vypnutí to je a po opětovným zapnutí se chybové hlášení neukazuje.
Udělal jsem zatím zprávu o PC,prostřednictvím programu Everest,uložil jsem ji na leteckou poštu.

Memtest jsem zatím neudělal,jednou jsem ho zapnul a vypnul se mi počítač.Zkusím to ještě.

vždy ho vytáhnu a zatlačím zpět ... PC se sepne a znovu nastartuje

v biosu - obvykle power management - pohledej nastavení po výpadku napájení (powerfail) - nastav off.
napájecí přívod ti v zásuvce zdroje blbě drží, nebo ho něco zatěžuje a vytahuje ven.

jinak zkontroluj teploty, ucpání chladiče procesoru prachem, a ten memtest co ti píšou.