Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno flash player nejde nainstalovat

ahoj, mám problém, nedávno jsem měl comp v opravě a tam mi museli znovu obnovit systém takže mi všechno vymazali, a teď mám problém nějaký programy nainstalovat např. flash player po dokončení instalace mi to píše tohle viz. obrázek jo a používám internet explorer 8
a bez toho programu na netu nejde skoro žádná animace nebo video

díky moc za každou radu
Změna předmětu, původně: flash player (karel)

Skus to v normalneom rezime ale vypni si predtym vsetky ICQ a podobne blbosti, vypni uplne vsetko vcetne antivirov a inych nezmyslov. Pozadie plochy si nastav na cierne a v pravy klik na plochu - neco - rozsirene si vypni zobraozvanie plochy ako web. Otvor IE a chod s IE na www.adobe.com a klikni na flashplayer, odskrtni toolbar (to nechces) a klikni na instalovat a potvrd ze ano chcem to spustit. Nic uz potom neukoncujes.
Ked to furt nepojde mas to rozdrbane niecim (vir, cleanery, janeviem), bud nainstaluj nanovo Win alebo pouzivaj nieco normalne napr. firefox.

koukni na stranky vyrobce tn_19166.html

Nepises, co mas za operacni system. Pokud vistu, zamer se na bod 4. To poustis stale tu samou aplikaci nebo jsi stahnul instalator znovu ( flashplayer )?

Zkus take pustit prvni odinstalator. tn_14157.html Mel by pripadne opravit i registry. Tva chyba ma cislo 1025. Na Internetu je hejno odkazu na jakysi nastroj pro prohlizeni registru. Osobne mu vubec neverim, registry by mel opravit i odinstalator.

Jinak predpokladam, ze PC neni zavirovane ani neobsahuje jiny malware.