Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "promítací" kabel mezi NB a TV

Ahoj, chtěl bych se zeptat. Už delší dobu vlastním NB Asus N60DP

www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=70192

, nemůžu si stěžovat :) Ale s příchodem prázdnin jsem ve volných chvilkách zatoužil po nějakém tom filmu. Potřeboval bych tedy poradit který kabel si mám koupit k NBku, abych jej mohl připojit k televizi a vychutnat si tak filmy (např. ze stagevu) ve vysokém rozlišení. Tak jestli by se našel někdo ochotný, napsal mi sem nějaký typ na kabel, jaký musím mít u TV konektor aby to šlo vůbec připojit a to by blo snad vše :) ...děkuji

Tak jsem se kouknul na TV. Na zadní části má mimo spousta kulatých barevných vstupů i vstup s popisem HDMI in a PC. Takže pokud stačí ten vstup HDMI vstup? ..tak bych se jen zeptal, co mám žádat v kameném obchodě (respektive jak se ten kabel nazývá)? HDMI KABEL?

A u notebooku HDMI je? Alebo co tam je? Snad sa teraz nebude kazdy pytat na nejaky svoj notebook.
Vseobecne:

DVI alebo HDMI sa da prepojit s DVI alebo HDMI (daju sa miesat existuju kable DVI-HDMI).

VGA sa da prepojit len s VGA

S-Video sa da prepojit s S-Video alebo Scart.

Cinch sa da prepojit s Cinch alebo Scart

Na zistenie jak vypadaju tie menovane konektory pouzi www.google.com
P.S. kvalita prepojenia je najvyssia u toho prveho co som pisal a najnizsia u posledneho. Takze cim vyssie menovane tym lepsie.