Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NET_SendPacket ERROR

Zdravim,
Potreboval bych poradit s problemem, ktery me zacal zlobil minuly tyden pote, co mi muj provider zrychlil internet ( adsl contactel, z 512/128 na 2000/256 ). Hraju steam cs 1.6 a najednou mi to hodi error ( error.jpg ). Steamem to neni, protoze jsem ho uz zkousel reinstalovat a kdyz zalozim hru na LANu tak to funguje, ale jakmile se pripojim na internet tak to pada, nekdy 1x za hodinu, nekdy kazdych par minut...zkousel jsem uz hodne moznosti, krome formatu disku ( restart modemu, znovu cely modem nastavit, reinstal steamu, www.forumplanet.com/gamespy3d/topic.asp?fid=4357&ti d=1071789 , nainstalovat novy firmware modemu, ale vubec nic mi z toho nepomohlo, jsem jiz opravdu zoufaly a proto se obracim na Vas, jestli mi s tim muzete pomoci. Predem dekuji. :-)
[mod]zmena kategórie z "Chyby" na "Internet" (los)[/mod]

Citas co pise IgorK vyssie? Skusil si najnovsie ovladace na chipset a sietovku, servicepack vo Win mas aky?

P.S. teoreticky by som si vedel predstavit ze ako zvysili tu rychlost, tak vznikaju chyby prenosu (predsalen to telefonne vedenie nema nekonecne hranice) a na to je mozno haklivy niektory ovladac (sietovka, modem, ...?) alebo ta hra.
Nenechal by som sa len tak odbit providerom, ziadal by som vysvetlenie ako je mozne ze pri 512kbps nevznikali chyby a pri 2000 vznikaju, chci po nich nejaky test linky apod. (k tomu sa asi lepsie vyjadria ludia ktori maju skusenosti s providingom, ja s providingom nic nemam tak neviem ake testy vie urobit provider).

ja osobne by som nehladal chybu u providera (zrychlenie je zanedbatelne z pohladu moznsoti hw). tipujem ze subezne so zvysenim rychlosti doslo na strane uzivatela k instalacii nejakeho softu ktory poskodil winsock (napr antivir). opravit winsock sa da aj softwarovo ale pomoze na 90% reinstall.