Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nastavení smtp v programu perfect mailer

Potřebovala bych nastavit SMTP v programu pro hromadné rozesílání emailů. je tady tabulka 22954324 kde nevím co vyplnit.
Schránku mám na centrum.cz
a internet přes ADSL O2

na nápovědě centrumu jsem našla toto:
Telefonica O2 (ADSL) smtp.iol.cz nebo smtp.o2isp.cz
Smtp server vyžaduje ověření.
ale když to tam zadám stejně to neodešle a zobrazí dlooouhý výpis chyb proč to nejde odeslat.

Poradí prosím někdo jak na to?

no a jaký máš problém?

Vyplníš hostname, zadáš jméno a heslo a jedeš (i když nechápu, nač používáš takový software, když běžný poštovní klient umí totéž a v případě větších objemů mailů tě SMTP server stejně vyblokuje jako spammera.)

Aha. :-) Není to vůbec třeba. Stačí poslat mail sama sobě (aby v Komu: byl alespoň někdo, i když to v zásadě není třeba) a všechny adresáty naskládáš do slepé kopie (BCC:).

To jsou ale BTW základní znalosti pro elektronickou poštu, kdy se kam co vyplňuje.

pro zkrácení a osvěžení informací:

Komu: přímý adresát, vykonavatel akce
Kopie; též CC (Carbon Copy), též "Na vědomí": nepřímý adresát, nevyžaduje se akce, mail je posílán "na vědomí"
slepá kopie, též BCC (Blind Carbon copy): adresát je skryt, určeno buď pro "tichý bonz", nebo pro odeslání více uživatelům tak, aby o sobě navzájem nevěděli.

Ked pouzivas SMTP svojho providera (telefonica) tak tam zadas meno a heslo ktore mas od neho. ked neveis tak kontaktuj svojho providera (telefonica)
Proste meno a heslo je k tomu SMTP serveru ktory tam zadas. SMTP serverov je asi tak miliarda, ja neviem kde mas konto a na ktore z nich mas pristup (dokonca moze byt SMTP server aj samotne vlastne PC :)

Podle mě zrušit to SSL (dole). Tohle prostě musíš vyzkoušet sama, i kdybych si ten sw stáhl nemám adresu na centrumu a internet od adsl. Zkus poslat jediný email, možná větší množství O2 blokuje. Uživatelksé jméno a heslo - jedno z toho by mělo být telefonní číslo a druhé heslo. Ovšem nemusí to tak být. Zavolej na O2 ať ti to sdělí pokud to nenajdeš v papírech.
Nejdřív bych asi nastavil třeba outlook express/windows mail (abys věděla že zadáváš ty správný čísla) a potom až by to fungovalo řešil tento sw.

buď klidná, na mé/mnou spravované poštovní servery tvé maily stejně nedojdou, IP adresy DSL rozsahů jsou to první, co vyblokuju (protože 95% spamu chodí ze zavirovaných PC běžných userů, které fungují jako spamboty). :-)