Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s NTB

Poraďte pls,co udělat s noťasem,který sám svévolně přechází do úsporného režimu po spuštění ihned nebo po několika minutách,pokaždé jinak,dík za radu

Předmět Autor Datum
reklamovat (předtím zachránit veškerá data pryč).
lední brtník 07.07.2010 12:59
lední brtník
Co presne myslis tym "prechazi do usporneho rezimu"? Je to fakt usporny rezim? (jak si to overoval?…
MM.. 07.07.2010 13:07
MM..
Napřed Ovládací panely, viz. co píše MM, když nic nepomůže, tak Bod obnovení atd. poslední
Fuente 07.07.2010 13:48
Fuente

Co presne myslis tym "prechazi do usporneho rezimu"? Je to fakt usporny rezim? (jak si to overoval? prebudi sa z neho kedy? neni to len vynechavanie podsvietenia displaya?)
Usporny rezim moze spustat napriklad zaseknuty spinac veka displaya (kazdy NB ho ma inde, niektore ho maju v zatvaracom mechanizme niektore ho maju u pantu displaya apod. Mozes skusit vo Windows nastavit v ovl.panely - energia, ze pri zavreti veka sa ma robit: NIC. Ked to pomoze tak to bolo tym.
Skontrolovat ze neni zaseknuta klavesa na sleep.
Ked nic nepomoze tak reklamacia, NB je potom vadny uplne.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru