Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto program na tvorbu hudby

Dobrý den,sháním nějaký program na tvorbu hudby kokrétně bych potřeboval aby tam byla možnost oddělit hudbu od zpěvu atd.
děkuji za případnou radu

Audacity není špatný. Parkrát jsem se v něm pokoušel potlačit zpěv a udělat z toho karaoke nahrávky... Uplně to samozřejmě nejde, ale záleží na songu - někde se to podaří slušně a jinde to nejde vůbec.
Má to i jednoduchý ovládání ;-)