Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení mobilu s počítačem

Mám takový problém. Když připojím sony ericsson k pc, tak mi to na mobilu píše že jsem připojen, ale s počítačem to ani nehne. Dřív to šlo, ale pak jsem musel přeinstalovat windows a od té doby to nejde. Mám Win XP. Co stím mám dělat? Potřabuju si dát do pc fotky. Díky moc za rady.

Sony Ericsson je siroky pojem. Niektore pre USB mass storage potrebuju ovladac, nie je nutne v mobile vyberat PC a pod., niektore to dokazu automaticky.

Na dalsie veci ako zaloha cisel, sms a pod. odporucam jediny program ktory nepada a je velmi intuitivny - MyPhoneExplorer.

Osobne si myslim ze staci nainstalovat ovladac k SE z CD alebo internetu a pojde to vsade (Explorer, TC, Freecommander a pod.).