Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem acer extensa 5220 Wifi dekuji

Dobry vecer prosim o pomoc,nemohu najid ovladac na bezdratove pripojeni pro
Acer extensa 5220 delal jsem novou instalaci uz jsem vyzkousel 8ovladacu a nic je to posledni vec co me nejde .
Dekuji za pomoc a vas cas
Windows XP profesional

špatně. mišmaš ovladačů není nikdy neškodný.
když nevím co mám za střeva a nejde rozdíly mezi různými variantami hned určit, pustím na to buď nssi z nějakého dosového bootovacího cd, anebo pod windows siw - záložka pci.
uvidím nějaké zařízení možná s popisem, ale hlavně s chipsetem - a už nemusím zkoušet instalovat 3 špatné ovladače po sobě.

Jaky neznamy hw, uz jsem psal at otoci notes a podiva co za bezdrat tam je, je to urcite jednodussi nez svinit novy system a cpat tam jedno pres druhe, bohuzel tazatel se zatim nevyjadril, takze vime...nic.