Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem s instalací windows

Nainstaloval jsem win xp profesionál . Při instalaci jsem zvolil disk C 5gb a disk D 35gb. Systém se nainstaloval ,ale když se podívám na disk D tak mi píše velikost disku 7gb.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Ahoj, to jsem udělal tak že jsem dal vytvořit svazek 5gb a pak vytvorit další svazek. A win jsem nainstaloval na tich 5gb a ten druhej disk že si nechám na hry a tak. Ve správci zařízení to ukazuje správně ty velikosti. Ale tdyž dam disk D vlastnosti tak to píše . Využité místo 0b , volné místo 0b.