Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zlobivé RAM-ky

Čau lidi, mám tuto základni desku, ASUSTeK Computer INC. P5N-E SLI (Socket 775), která dokáže pojmout až 8GB RAM nainstaloval jsem do ni 6GB RAM a system využívá jen 3GB RAM nevíte jak to udělat aby my to načetlo všech 6GB RAM? Děkuju předem za radu s pozdravem Kamil

Ovšem pokud jsi už svůj systém aktivoval, tak tě pošlou leda to prd*le. Aktivovaný systém s použitým licenčním číslem už nikomu neudáš. Můžeš to zkusit akorát tak na podpoře Microsoftu a to tak akorát tehdy, pokud máš krabicovou verzi. Protože na OEM verzi Microsoft podporu neposkytuje, tu poskytuje prodejce.