Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dell Studio 1555 začal hučet větrák

Zdravím,
mám tento notebook.Včera jsem provedl reinstalaci Windows Vista.Nainstaloval jsem všechny ovladače a i různé aktualizace(např.Service pack 2).Začal hučet větrák, přitom když se podívám na spuštěné procesy tak tam skoro nic není, využití CPU taky minimální.Dokonce jsem profoukl i větrák, ale hučí stále.Dříve hučel jenom při velkém vytížení a při vypalování.Nevíte co s tím?Nemá se něco někde přepnout v Biosu nebo jinde?
Díky za případné rady

Preco tie Visty instalujes rucne, ked ten notebook urcite ma funkciu recovery na 100% funkcny a cisty stav Windows? Vid navod.

Co vsetko PRESNE si tam instaloval? Odkial presne?
Instaloval si tam nejake zbytocne znefunkcnovacie utility? (cokolvek co neni nutne) Co presne? Nieco na sledovanie teplot alebo podobne blbosti? (zvyknu rozdrbat powermanagement visty).

Vseobecne ked sa moc hreje tak to znamena nefunguje speedstep, vlezes si do ovl.panely - energia a skontrolujes ze je tam profil nastaveny na "vyvazeny". Ak je tak urob recovery na ciste Win s ovladacmi a nic tam uz neinstaluj.

Možná jsem nenainstaloval všechny ovladače.Recovery oddíl mám,ale nevím jak z něj bootovat.Zvolil jsem F12, bootování z HDD, ale nic, tak jsem to nainstaloval z přiložených cd.Na ten chipset se podívám.Instaloval jsem pouze drivery z přiloženého cd.
Díky pánové, pak dám vědět.

Recovery "disk" zvykne byt ulozeny na harddisku v notebooku, u modernych notebookov, netreba nic vytvarat. Pouziva sa na obnovu Windows na cisty stav (od vyrobcu NB).
Teraz uz ked to funguje tak to nechaj uz tak. Mozes si samozrejme urobit aj svoju zalohu Windows, byva to tiez uvedene v navode ze jak sa to robi (zvykne byt nieco na to aj v menu Visty po zmacknuti F8 pri bootovani)