Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poslední změna flash disku

Dobrý den,
omlouvám se za amatérský dotaz. Chci se zeptat:

Máte flashku a na ní soukromá data. Někdo vám ji na několik hodin odcizí a data si nahraje k sobě. Dá se to nějak z flashky zjistit. Tj. kdy tam byl nějaký pohyb dat?

Děkuji Vám za odpověď

Podle mě běžně nezjistíš zda-li někdo četl tvojí flash na jiném PC z pohledu dat na flashce, ale můžeš zjistit zda-li konkrétní flash byla kdy připojena k nějakému PC. http://www.nirsoft.net/utils/usb_devices_view.html
Je to utilita kterou samozřejmě spustíš na svém PC, identifikuješ svojí flash... pomocí internetu , sítě anebo JINÉ flash nahraj program do domělého PC toho kdo si myslíš že zneužil tvojí flash a zjistíš zda-li byla použita/připojena k jeho PC. Pokud ji tedy nepoužil někdy legálně již dříve.