Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatný zvuk mp3 přehrávačů, špatné spojení s USB?

Ahoj, potřebovala bych poradit a už vůbec nevím, kde se mám ptát, tak to zkusím zde. Je to ale trošku složitější.

Mám dva mp3 přehrávače různých značek na sobě nezávislých, oba mají paměť 2GB. Do Vánoc oba bezproblémově fungovaly - připojovala jsem se do počítače přes malý USB port. Poté jsem dostala nová sluchátka. Nepřijde mi logické,aby způsobily sluchátka problém, ale stalo se to, že s těmito novými sluhátkami na obou mp3 přehrávačích je od té doby špatný zvuk. K upřesnění - některé skladby jsou potichu tak, že ani nevíte, že něco hraje, jiné šumí, v jiných to zní jako ozvěna, jiné jsou v pořádku a další třeba slyšíte jen hudbu a ne zpěv. Nyní mi to takto hrají i s jinými sluchátky. Vyzkoušela jsem jiný kabel, jiný počítač, nové písničky, smazat a nahrát znovu, znovu nabít přehrávač apod, ale stále tam je tento problém. Nevím tedy, kde je problém, když takto nehrajou OBA přehrávače a písničkama ani počítačem to není (v telefonu mi vše hraje normálně).
Nevěděl by si někdo rady? Už fakt nevím :(

Děkuji.

No bud su oba prehravace odpalene (ano moze sa to stat ak su tie sluchatka vadne - skratovane apod), alebo do nich davas blbe skladby (nieco tie subory na PC poskodilo problem s RAM, diskom, vir apod, alebo sa poskodzuju pri prenose cez to USB - skus USB porty vzadu na PC).
Skus skladbu ktora hraje velmi blbo (hlavne to "bez spevu" to je totiz absolutne technicky nemozne aby sa odstranil spev, to by dokoca vela ludi chcelo ale ono sa to proste neda odstranit spev) skopirovat z prehravaca nazad na PC, a prehrat na PC (ale presne ten subor ktory bol skopirovany z toho prehravaca do PC, prehrat v PC). Hraje jak? Tiez bez spevu?

Skladby hrají v počítači všechny dobře. Ty nové, staré, stažené, z cédéček...a když je pustím z mp3 přehrávače, který je zrovna v počítači, tak taky hrajou dobře. Hlavně mi hrajou dobře na mobilu - ze stejného portu a se stejnými sluchátky prostě v mobilu hrají. Porty vzadu na PC ozkoušené a je to to samé.
To je vážně možné, aby mi nová sluchátka odpálila dva mp3 přehrávače tak, že ty písničky jsou tak zkažené, že se to nedá poslouchat??

Nie su skazene "pisnicky", ale zosilovac alebo konektor prehravacov. Ano sluchatka mozu odpalit zosilovac, alebo ak maju nahouby konektor (nejake vystupky na koektore) mozu znicit konektor v prehravaci, alebo ho zaspinit nejakym sajrajtom tak ze nema kontakt poriadny apod.

No to by mě zajímalo, jak nová sluchátka můžou zasajrajtovat takle mp3 přehrávač :(...Vytáhla jsem je z obalu a první co se stalo, bylo toto. Neměla jsem na to čas a teď je zas potřebuju, tak to řeším...Dá se toto nějak opravit, nebo je to prostě na odpis?

prosmta co to boli za sluchatka? A hlavne - za kolko? :-)
Ci sa to da opravit zavisi od toho co je vadne. Skus pokyvat konektorom sluchatok ked sa to zlepsi je to len kontaktom, zavisi od prehravaca (ceny) ci sa to oplati opravovat, ak mas sikovneho elektrotechnika znameho tak ti spatny kontakt mozno urobi (ak sa vobec ten prehraac da rozobrat). Lacnejsie prehravace sa opravovat asi moc neoplati.

Sluchátka tak 500,- značku už nevím... Jinak písně vypálené z přehrávačů na CD hrajou taky blbě...někde vada teda asi v přehrávači nebo už fakt nevím :D...jsem v tom nějak zamotaná :).
Jedna mp3 byla darem, asi ani drahá ani levná,značka creative...a ta druha je trochu šunt, to byl spíš reklamní dar.
Jinak děkuji za rady, zkusím s tím nějak ještě pošťourat :D...teď jdu spát :)

Este nieco moze byt zniceny konektor sluhatok v tych prehravacoch, alebo nezastrkavas sluchatka dostatocne hlboko - teraz ma napadlo ze to "bez spevu" by mohlo byt vtedy ked idu do sluchatok len signaly L-R a nie zem (ten dlhy (obalovy) kontakt konektoru sluchatok nema kontakt na prehravac).

P.S. Skus aj este dalsie sluchatka (si pozicaj) mozes mat aj vsetky sluchatka vadne :)

Zastrčené jsou také správně.
Je možné, že je zničená ta díra na sluchátka, jen mi nejde do hlavy, proč prostě u obou...jestli to teda fakt zkazila ta sluchátka...což by bylo skoro na reklamaci, ale tu mi teď už neuznají ani na sluchátka nemám účet. Fakt už nevím, čím by to mohlo být.

Problematická sluchátka mi ale zase hrají normálně v telefonu....kdežto jakákoli jiná sluchátka nehrají v těch mp3 přehrávačích. Je to trochu hlavolam pro mě teda. A zkoušela jsem je do obou, protože mi fungovali v tom telefonu, tak jsem chtěla zkusit, jestli to není přehrávačem a blbě šel i ten druhý no.

Problematická sluchátka mi ale zase hrají normálně v telefonu

Testujes ze kedy to vzda aj telefon? :-)
Hlavolam to neni ak tam fakt nemas spev, tak je to najskor blby kontakt na zem (zem je ten najvacsi kontakt konektora - najblizsie pri kabli sluchatok). Kyvanim - zatlacenim konektora na stranu by sa to malo spravit, ak to je kontaktom.

:-) No já nevím, ta sluchátka si ze mě asi dělaj haló, když každá fungujou jinde..někde jo a někde ne...kývám a tlačím a nic. A to se fakt snažím :-)::)...Ale stejně děkuju, zkusím všecko možné, co jsi mi poradil a uvidí se....Třeba najdu sluchátka, která budou fungovat :D