Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač mi neregistruje grafickou kartu

Mám Win 7, stáhnul sem aktualizace na ovládací panely grafický karty, nainstalovalo se to a po doporučení od vyskočivšího upozornění, že pro úspěšné dokončení aplikace nutné restartovat počítač. Tlačítka OK a STORNO. Dal sem OK, restartoval se mi komp a už na ploše sem poznal, že mam vypnutou grafiku. koukal sem, kde to změnim a grafika nikde. Atiny tu, ale nic v nich. Nikde nic ... "váš počítač nenalezl odpovídající zařízení" a podobný vokna mi skákaly, ať sem dělal, co sem chtěl. nevim, kde sem zašantročil CD s windousema. Mam k nim originál cédéčko, ale nevim kde. Co teď. Karte je radeon 9550 256MB V/D/VO, komp je Win7, teď nevim kolik( je odpojenej ), asi 1,5giga procesor pentium 4, 512 ram ... Víc zatim nevim.
Čim to může bejt? Ovladačema, tim, že byla grafika přidaná později do "původní" sestavy? Možná je to základní deskou?

No, je vidět, že se vyznáte. Já to tady eště konzultuju s kámošem a i dle vás to vypadá, že ho v neděli zapojim, zkusim z něj vyndat ty ovladače, stáhnout je pořádně a když i to nepomůže, hodim si tam jiný windousy ... ať jiný sedmičky nebo XPéčka, který se mi teda docela líbily. ;-)
díky všem zatim