Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Migracia programoveho vybavenia pc-pc

Opat nastal cas na zmenu nb a opat musim premigrovat cely system na novy ztroj. Doteraz som to vzdy riesil klonom disku a naslednou opravou systemu a dosiahol som dokonca uspech ked som premigroval intel na amd (co je vseobecne nemozne;o)).
Dnes uz vsak nechcem opat pokusat stastie v opacnom garde, takze som spravil cistu instalaciu system a rad by som hromadne preniesol vsetok instalovany software. Ide mi hlavne o to, aby presli na novy pc kompletne nastavenia Opery, FF, TheBat!, Truecryptu...atd. Mohol by som to robit cistymi instalaciami + prenasanie profilov a nastaveni po jednom, ale pride mi to moc zdlhave.

Nepomohol si...toto vsetko viem a pouzivam (TheBat, Mozbackup...), ale mam rozny software, z ktorich uz snad ani nemam instalacku a boli vyuzivane na neviemco a fakt sa mi nad tym nechce stravit noc...skusam files transfer wizard, ktory je v samotnom XP implementovany, takze uvidime. Vsetko ostatne co som nasiel je komercne za pomerne velke prachy.
Edit: Takze transfer wizard si MS spravil len pre svoje sucasti OS;o(.

pak mas problem, protoze neviz, zda si ten tvuj soft neinstaluje nejake knihovny (cunacky do systemoveho adresare), ty knihovny treba registruje jako OCM servery a to uz pak nenoi zadna sranda na prenaseni - je to rozhazene po celem registru.

Ja mam ve zvlastnim adresari programy, o kterych vim, ze je muzu zkopirovat a pojedou, pripadne s malou snahou a zbytek preinstalovavam - typicky office, SQL server, vyvojove nastroje apod.