Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 (Aktualizace)

Čaute včera se mi nenainstalovala aktualizace "Update for Right Management Services Client for Windows 7" byla označena jako "Neuspěšná" dokázal by mi jí někdo dát třeba na ulož.to ke stažení? Z officiálních stránek Microsoftu mi to nejde ověření systému jsem provedl a vlastním Originální Windows.

Jinak mám Windows 7 Ultimate x86 (32bit)

Díky všem za pomoc

Co to znamena "Z officiálních stránek Microsoftu mi to nejde"? Co to pise?
Co sa deje ked odstartujes start - microsoft update? Vidis tam tu aktualizaciu?
Ked to bolo neuspesne tak mas mozno neajky problem v tych Win (vycistene docista cisticmi apod) a hlavne urcite ti nepomoze ziadne uloz.to (ak je download overovany tak to by bolo aj nelegalne niekam davat, a hlavne zbytocne)