Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem webkamera Canyon nefunguje s Win 7

Zdravim.Zakúpil som si webkameru Canyon CNR-WCAM43.Nainštalovaný som mal Windows Xp.Kamera bežala bez problémov.Nainštaloval som si Win 7 Ultimate a kamera mi už nefunguje.Pokúšal som sa stiahnúť ovládače,ale ani tak nefunguje.Stále mi vypisuje :Sorry,you have no video capture hardware
Video capture will not function properly.
Už neviem ako si s tým mám poradiť.
Dakujem.
Změna předmětu, původně: Softver (Kurt)

Ovládače pre toto zariadenie nie sú nainštalované. (Kód 28)

Pre element alebo množinu informácií o zariadení nie je vybraný žiadny ovládač.

Ak chcete vyhľadať ovládač pre toto zariadenie, kliknite na položku Aktualizovať ovládač.

Toto mi tam ukazuje.....

A ešte pri inštalovaní mi vyhodí tabuľku... System windows nemôže overiť vydavateľa softvéru ovladača...:-/