Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o cenové zhodnocení tohoto notebooku

Zdravím a prosím Vás o zhodnocení tohoto notebooku:

http://www.lan-shop.cz/microstar-vr601x-025cz-vr60 1x-54753

Další komentář: RAM rozšířena na 1,5GB
CD s ovladači samozřejmostí včetně zdroje s kabelem, nainstalované WinXP zkušební 30ti denní verze, disk 100GB Seagate, baterie drží cirka 1h30minut, panty pevné, větráček velmi tichý
- vše funkční ( jedna kosmetická vada: na dolním okraji touchpadu a vedle něj je mírné škrábnutí: nemá vliv na funkčnost touchpadu ani samotného stroje )

- kolik bych za něj mohl požadovat ( rozumnou cenu )?

Předem díky!

Tak to je zas fakt - starší produkty jsou vrzavé a odfláklé. Zaťukám na dřevo, ale servis jsem zatím nepotřeboval (a přihlásit notes na servisní stránku MSI dle ID je pro silné nátury). Mám mezi uživateli pár MSI notýsků a jsou (ty notesy) kvalitativně zcela na úrovni (nezdráhám se říci "nad úrovní") srovnatelných počítadel poněkud značkovitější provenience.

1. je tam smajlík a pojem "notebů" používá běžně Brtník.
2. ban ti nikdo nedává (nebo já alespoň nic "závadného" nenašel)
3. člověk nakupující v našem Zlodějstáně v bazáči, zastavárně nebo podobném "zařízení" je buď morálně zkažený člověk (nákup velmi pravděpodobně kradeného zboží), nebo napůl retardovaný. Zvolil jsem tedy menší zlo.

P.S.: s ohledem na to, že veškeré naše ukradené IT vybavení se "najde" ve výše uvedených podnicích a dle vyjádření policistů je to běžný způsob zbavování se "horkého zboží", bych řekl, že se vyjadřuji ještě celkem slušně. (btw, díky zabezpečení se nám vrací drtivá většina ukradených počítačů)

V bazarech mají všechno předražení. Prodal jsem tam starší televizi která mi překážela doma a potřeboval jsem se jí co nejdřív zbavit. Tak jsem nechtěl psát inzeráty nebo to dávat na aukro atd. Tak jsem jí odnes do bazaru, televize měla cenu tak 1500,-, dali mi za ní 1000,- a prodávali jí 3500,-. Našel se blb co to koupil.