Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MP3 přehrávač nepřehrává video

Ahoj,

mám tady MP3 přehrávač Emgeton cult x4, který umi přerávat video a podle výrobce to má být ve formátu AVI, ale nebere to ani AVI ani žádný běžný formát.
Nenapadá někoho v jakém formátu by to video mohlo chodit? Hudba a fotky jdou normálně.

Tohle jsem vytáhl z CZC:

Barevný displej též umožňuje přehrávání videa (volitelně) s podporou formátů AVI.

Takže asi záleží na verzi playeru či na verzi firmware.

edit: Ze stránky výrobce:

video AVI files (optional)

Takže asi vlastníš kousek, který to nativně neumí.

Jj. To kouzelné slůvko "optional" něco takového naznačuje. Asi existují revize strojku, které AVI přehrajou, ten tvůj ale nejspíš ne.

edit: CD s programem na převod máš tady.

Píšou:

Tento přístroj dokáže přehrát dané typy videí bez převodu, pokud však splňují parametry popsané v návodu. Pokud ne, musíte video před použitím převést. K převodu používejte dodaný SW na CD. Parametry pro převod v dodávaném SW jsou vždy uvedeny i v návodu.

Manuál máš zde.

A tutkaj máš firmware.

Firmware přístroje může být za určitých okolností poškozen nebo narušen.
Pokud se toto stane, nemusí některé funkce zařízení správně pracovat, či
může být v nouzovém režimu a zdánlivě nefunkční. V tomto případě je nutné
dle návodu obnovit firmware jeho přehráním. Podpora video formátů AVI (po převedení dodávaným SW)

Takže šup na stránku výrobce: http://podpora.bell-technology.cz/viewpage.php?pag e_id=3