Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno C# pole matíc

Dobry den,

chcel by som nadeklarovat pole v C# napr 100. prvkov, pricom kazdy prvok by predstavoval maticu roznej velkosti (velkost matice zada uzivatel (napr. 5x4)), bolo by dobre keby si mozem pri kazdej matici pamataj aj jej nazov. Vedeli by ste mi prosim pomoct?

Dakujem

... a slusne v style OOP (co by mal zvladat aj C#) by to malo byt tak ze sa naprogramuje trieda "Matica" ktora bude alokovat pamaat a drzat si o sebe informacie (sirka, vyska, atd), a v programe urobis pole (alebo spojkovy zoznam ak je ich pocet dynamicky) objektov triedy "Matica".