Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM menenie....

Mam len taku malu otazku .... Mam stare PC su tam 2x 512MB ramky 400 MHz DDR a chcem tam dat 2x 1gb 800 MHz nevadi tam ta zmena z 400 na 800 ci to je len normalna frekvencia zvysena lebo je to DDR2???

A preco si nenajdes 1GB DDR 400 MHz? Stoja uz dnes asi stejne.
P.S> ked budes kupovat tak kupovat 2 stejne moduly nech sa zachova dual channel. A stare dosky maju obmedzene mnozstvo RAM a aj obmedzenu kapacitu na modul (a aj organizaciu modulu). Vid navod k doske napriklad. Neda sa strkat do starej dosky nekonecne mnozstvo gigabajtov.
P.S.2. podla mna to vobec nema vyznam pre stare PC s DDR je 1GB RAM podla mna dostatocna a viac RAM neprinesie ziaden efekt.