Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chyba HDD?

Zdravím
obracím se na Vás s následující prosbou, přišel jsem před chvílí domů, zapnu notebook (HP pavillion dv 6151) a najede mi následující okno. (viz.příloha)Předtím jsem nic nového neinstaloval,pouze běžné činnosti na počítači (ICQ, internet)....
zkoušel jsem nouzový režim, neúspěšně (hlasitě pípá rychle za sebou :) zkoušel jsem v biosu test disků, ale nikdy nedojede do konce,...Mám správné tušení že odešel harddisk? :/ dík za jakoukoli radu...

Obnovovaci data znamenají v tomhle případě stav, v jakém se notebook nacházel před vypnutím (spuštěné programy, rozpracované dokumenty). O tento stav přijdeš, ale o uložené věci na disku ne, pokud teda není disk poškozený. Systém pouze smaže soubor hiberfil.sys, nabootuje jako by byl počítač normálně vypnutý (ne uspaný) a vytvoří hiberfil.sys znovu. Toť vše.

Děkuji Vám velice moc...windowsy najely, a všechno zatím vypadá že jede jak má...nikdy předtím se mi to nestalo, tak mě to trochu zmátlo...no nic tak jsem ze sebe opět udělal idiota co neumí rozjet comp z režimu spánku (a to jsem ani nebyl na :beer: ) :-D no hlavně že data jsou v pohodě:-)...ještě jednou Dík,...