Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako sa zbavit (asi trojana-stranky) subcrawler.net?

Posledne 3 dni sa nieco deje v mojom pc, pouzivam NOD, ten zachytil nejakeho trojana a odvtedy mi kazdych 10 min 2x vzdy zablokuje stranku
subcrawler.net/v44
vie mi niekto povedat o com to je?co hrozi a ako sa toho zbavit?
niekde som cital ze v properties my comuper je treba vypnut system restore on all drives ale to asi ten problem nevyriesi?
dakujem za pomoc
Martin

především se podívej na procesy, co se ti automaticky spouští po startu, a pak ti běží v paměti.
zoufalci mohou pohou použít msconfig.exe a správce úloh. normální člověk si radši stáhne starter, process explorer, autoruns, ...
zajímavé pro tebe může být si projít log z hijackthis nebo combofix. (sem ho nedávej, celý se nevleze a v cizím odpadu se nikomu rochnit nechce)

zkus si spustit msconfig.exe, taskmgr.exe a services.msc pod xp, on tě humor přejde:
http://pc.poradna.net/q/view/531211-problem-v-wind ows-xp-nejaka-aplikace-nejde-vypnout?page=r531385# r531385
součástí windows jsou jen základní pomůcky, ne plnohodnotné nástroje. proč by jinak ms kupoval sysinternals?

ostatně ať tak moc neutíkáme od tématu: co tak asi o tom trojanovi vypíše msconfig nebo správce úloh - a jak si s tím poradí tazatel?

s msconfig nemam nic to mi nevypisuje,ja som bezny pouzivatel ak by niekto vedel co s tymi programamy ktore sa spustaju pri starte a autorun ak by to pomohlo bolo by to super.
na vyhladavanie divx filmov nepouzivam ziaden prehliadac, filmy nestahujem
dakujem moc
Martin