Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Som obeť softwerovej kriminality

Ahoj. Mám na notebooku legálny Windows (XP Home edition) a aj tak mi pravo dole na monitore večne svieti "Stali jste se obetí softwerové kriminality". Inak všetko ide vporiadku, len ked si dám nejaké pozadie, tak do hodiny zmizte a monitor je čierny. Neviete mi poradiť? Vdaka.

No u SLP nezmizne ptz vo Win je royalty OEM cislo, a nie cislo zo stitku, a to sa aktivuje samo ak najde v BIOSe prislusne udaje ak to boli predinstalovane Win od HP. Ja neviem co tam dosahal ale nieco dosahal (urcite nejaky cleaner zmazal "strasne zbytocne" OEMBIOS subory :) Ale samozrejme zavisi od toho co to tam ma - kto tie Win instaloval a jak. Ked boli instalovane normalne s cislom zo stitku tak nech to reaktivuje.