Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alternativa k AVG

Zdravím,
nevíte někdo o nějakém dobrém antiviru, který by byl zdarma? Nejlépe alternativa k AVG. Vím, že nemůžu dostat to samé, co mi poskytne placený program, ale jaký je nejlepší z freeware? Pokud nějaký existuje...

Avast. To že free avg ani avast nemájí firewall je spíš výhoda. Takový firewall bez nastavovaní pro BFU to už bych věřil integrovanému FW. A když si vzpomenu na NODa placenýho a jak nejela stránka seznam.cz protože cosi zprasili na fw....a pak to řeš u zákazníků co si koupili 20licencí (už je to dávno spravený).