Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem komprimace souborů

Ahoj mam problem potřeboval bych narvat na dvd soubory co maji 4700 MB a tak se chci zeptat jestli nevite jestli to nejde nejak zkomprimovat jestli jo jaky program byste použili ja jsem už jeden program našel ale ten komprimoval do 2GB a jinej najit nemužu kdybyste mi pomohli byl bych rád

7-zip, zdarma, funguje skvele, má i 64b verzi, rozdělovat umí.

ale já se zeptám ještě jinak - proč to DVD nevypálíš v UDF formátu? Tam žádné omezení velikosti souboru není (jako je tomu u ISO).

Dat 20 korun misto cekani nekolik hodin na stazeni? Boze muj, kam to ten svet speje..

Menu je takove to co se ti objevi pri vlozeni DVD, kde si muzes vybrat treba jazyk, kapitoly, titulky atd.. bez menu se ti pusti jen film.