Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr procesoru

Zdravím , sem v tom nováček takže ode mě nečekejte nic podrobnýho :D . Chtěl bych se zeptat aby sem v dnešních hrách ( a možná i trochu dopředu ) měl hodně FPS ( alespoň tak 50 ) tak čemu bych měl dát přednost GHZ nebo jádrům ... a kdyžtak naco bych si měl dát pozor aby mi to pak šlo do pc ... ale moc se v tom nevyznám tak jestly by ste mi nepomohli to najít kde je co :) moc díky za jakou koliv pomoc

jestli chces hodne FPS, tak musis mit hlavne poradnou grafickou kartu. ;-)

Jinak jenom Intel ted proadava procesory myslim na tri patice, dalsi patice ma AMD, takze hlavne musis vybrat procesor a zakladni desku, ktere k sobe budou pasovat, nebo uz zakladni desku mas?

tak gradifku mam 512mb ati a zakladni desku uz mam celkem starou kdyz sem se tak dival po netu tak si asi stejne koupim celej novej stroj :) jinak stema detailama hraju vsechno na min 800x600 a stejne mam nanejvis 15 fps :D ... tak dik za rady mejte se :)

A to chces kupovat len procesor alebo cele PC? Ked len procesor tak musis napisat jaky mas teraz, a jaku mas zakladnu dosku presne. A vymenu CPU radsej nerob sam. Ak vobec CPU menit ma vyznam (ona rychlost hry zavisi hlavne od grafickej karty, ak mas uz teraz relativne slusny procesor tak ho menit netreba vobec).

Ked chces mat viac FPS tak si nastav v hre nizsie detaily.