Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook se vypíná

Prosím potřebuji poradit, vůbec netuším, čím by to mohlo být.Přibližně před měsícem jsem se koukala na seriál na internetu.Z ničeho nic se celý notebook vypnul, jako by vypadly pojistky, až na to, že jediný co nešlo, byl ten notebook.Ten den se mi to stalo ještě jednou nebo dvakrát.Nedávno znova a to jsem ho měla jen zapnutý a vůbec nic jsem na něm nedělala.A dnes znovu.Už mě to docela vytáčí, nejradši bych to prohodila zavřeným oknem... prosím poraďte, děkuju

Já mám notebook HP dv7.Asi před měsícem jsem měl stejný problém, pracoval jsem na počítači a najednou se vypnul.Byl horký tak jsem ho nechal vychladit a za chvíli uplne v pohode.
tip:kup si chladic pod notas stojí asi 300Kč