Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nemůžu se dostat do emailu na Centrum.cz

Zdravím,když kliknu na vstup do schránky,naskočí ten známý "jezdec"co ukazuje průběh načítání,ale v půlce se zasekne a dál nejde,stojí asi 5minut apak skočí do zjednodušeného režimu.Přinstaloval jsem FFox,smazal cookie,vypnul bránu a antivir,..pohádal se s providerem,už mne nic nenapadá,dělá to jen na centrumu,ale Volny a Seznam jde normálně.Je to compem ale čím?Na druhém to jede normálně.V IExploreru to taky dělá jen na Centrumu..Kdyby někdo věděl jak dále,budu rád.Děkuji.
Změna předmětu, původně: Nemůžu se dostat do emailu na Centrumu (LaKr) (Kráťa)

restart PC (start - vypnut - restartovat)
Tie ovl.panely - java tam si uz docasne subory vycistil? (velmi dolezite)
Jaku verziu FF mas? Nainstal najnovsi 3.6.6

P.S. je mozne ze mas nejaky problem s uzivatelskym profilom (rozdrbane prava na zapis do documents and settings apod napr. nejakym virom), skus si vytvorit vo Win noveho uzivatela.
P.S.2. neskusal si tam v tych Windows spustat nahodou nejake cleanery? (len tak ma to zaujima cisto informacne)

MM.., 13.07.2010 22:49
restart PC (start - vypnut - restartovat)-ANO 2x
Tie ovl.panely - java tam si uz docasne subory vycistil? (velmi dolezite)ANO
Jaku verziu FF mas? Nainstal najnovsi 3.6.6 ANO,mám nejnovější-

P.S. je mozne ze mas nejaky problem s uzivatelskym profilom (rozdrbane prava na zapis do documents and settings apod napr. nejakym virom), skus si vytvorit vo Win noveho uzivatela.ANO
P.S.2. neskusal si tam v tych Windows spustat nahodou nejake cleanery? (len tak ma to zaujima cisto informacne)Ano-AdvancedSystemCare-nedám dopustit.
Jen mne mate-a nikdo se tím nezabývá-Že tím samým prohlížečem,na Seznamu.cz mail fuguje a na Volny.cz taky?Proto jsem se s Centrumem spojil a oni to mají dobře.Dcera má comp vedle a od ní mi to jde normálně připojit,,,,,,,,,Už jsem z toho na palicu.

Nainstaluj nanovo Windows a uz tam neinstaluj ziadne cistice. Rozdrbal ti to urcite on. Howgh :)
Mozes skusit preinstaölit ovladace sietovky, skusit iny kabel, skusit aj uplne nove Win nacisto + spravne ovladace. Ked to nepomoze mas v haji sietovku alebo kabel alebo router.

Díky všem,přátelé co se zapojili,našel jsem škodnou.Nevím při jaké příležitosti,se mi nabídl STAHOVÁK Novy.
Řek jsem si že ho vyzkouším ,nainstaloval a zapoměl na něj.On se totiž nainstaluje na všechny prohlížeče.No a po odinstalování Stahováku-i v registrech,problém zmizel.Neuvěřitelné-?Ano.Už mi to funguje.Napište prosím-vyřešeno.Děkuji.Des.

nejspíš fungoval jako nevyžádaná proxy - čili je to možná oficiální novácký spyware.
třeba v nastavení ie by byl vidět, snad taky v hijackthis.

OT:
ovládání jakýchsi w7 mě celkem udivuje - takže místo přímé volby nějaké akce musím na vlastním pc vyhledávat?
zřejmě si v ms pletou progresívní pokrok s progresívní paralýzou.