Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace windows

Dobry den, instaluju windows XP home edition sp3 instalace proběhla v pořádku, ale poté se mi objevila černá obrazovka s logem Windows a nápis počkejte prosím a takhle to tam je už 6 hodin chci ze zeptat jestli to je normální? jestli ne tak co mám dělat? dík

Instalujes to z coho konkretne? Original instalacne od MS, alebo nejake recovery od nejakej znacky PC, alebo z coho?

RAM sa da otestovat pomocou goldmemory.cz (vypalit .iso na CD z obrazu, nabootovat z CD)

P.S. skontrolovat BIOS ci tam neni nejaky pretakt, prip. load defaults, skontrolovat napatie a frekvenciu RAM, prip. podtaktovat a znizit napatie na standard.