Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změněná ip adresa

Dobrý den, změnil sem si ip adresu pomocí programu fastipchanger nebo tak něco a ted mi nejde internet, počítáč asi nenajde modem nebo nevim, může te mi někdo říct jak to napravit?? díky :)

Najprv ho odinstaluj.
Potom si skontroluj sprava sieti - sietovka - pravy klik - vlatsnosti - TCP/IP - pridelenie IP adresy a DNS nastav na automaticky, ak sa pripajas k routru, alebo na hodnoty ktore ti dal tvoj provider internetu ak sa pripajas priamo na providera.

V internetovom prehliadaci - nastavenia - pripojenie - zrus nastavenie proxy.

A pochop ze IP nezmenis.