Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenačteční USB

Dobrý den. Dnes jsem si instalovala nový hardware do počítače (diagnostika pro auta), ale udělala jsem něco špatně a instalace se nejspíš nedokončila. Když jsem ji chtěla zopakovat, tak už se mi USB kabel nenačetl...myslím, že jsem někde omylem zakázala jeho další zobrazování, a teď nevím jak jej znovu povolit...Předem díky za pomoc.

už se mi USB kabel nenačetl

Jak nenačetl? Kabel je kabel, ten se nenačítá.

někde omylem zakázala jeho další zobrazování

A to nevíš kde? A kdo to má vědět?

Bylo by myslím vhodné uvést přesný typ té autodiagnostiky, programu a postup, jak jsi to instalovala? Návod k tomu nebyl?

Ked strcis to USB a uz je v pocitaci nainstalovany ovladac, tak uz sa potom nic nezobrazuje (nic sa nikde ne"nacitava"), nic ti nebude nikde samo od seba vyskakovat, a je to tak spravne. Ked chces spustit nejaky program ktory k tomu bol, tak si ho spustis cez start-programy, alebo kam sa ti nainstaloval ten program co k tomu bol.
Konkretnejsie sa na dotaz typu "nejaka diagnostika" "nejaky kabel" "neviem co som robil ale asi neco" odpovedat neda.