Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde obraz

Mám takový menší problém dnes jsem si z alfy dovezl nové komponenty jako nový počítač. Vše jsem zapojil. Ale kdyz jsem ted poprvé PC zapnul tak mi nejde obraz monitor mi pise "NO SIGNAL" nevíte v čem je problém?

Problém může být v čemkoliv, třeba i v tobě.

Čemu nerozumíš na tomto pokynu pro vkládání dotazu??

Nezapomeňte specifikovat konfiguraci, jako např. operační systém nebo alespoň základní hardwarovou konfiguraci, na které se problém vyskytl (např. "Mám grafickou kartu ATI Sapphire Radeon 9250 128MB"). Pokud máte problém s konkrétním programem, nezapomeňte uvést jeho přesnou verzi (např. MS Office 2000 CZ, Firefox 1.5.0.2 apod.).

Jo gratulujem ste milionty dotazovatel stejnej otazky.
Problem je v tom, ze ti nefunguje PC. Takze si v stave "nejde mi auto, neviete preco?" "nie nevieme ptz jasnovidci nie sme", a teraz mozes zacat zistovat pricinu (kukat co si blbo zapojil alebo nezapojil (napr. dodatocne napajanie dosky alebo grafiky), odsledovat ktory komponent je vadny alebo kde je skrat alebo XY moznosti). Najprv sa skusa len doska+CPU+speaker, musi pipat.