Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC, sestava

Dobrý den, mám počítačovou skříň o rozměrech 425 x 180 x 412 a potřeboval bych tam dát vybavení s výjímkou zdroje, CD-RAM a disketové jednotky chtěl bych do toho investovat 2000Kč - 3500Kč v ceně krabice není tu už mám. Parametry bych potřeboval 4Gb - 2GB RAM, 100Gb - 200Gb harddisk, Grafika 512Mb zbytek nechám na vás. P.S.: potřebuje wifi kartu.CD-RAM na staré kabely teď nevím jak se menují: http://img.tomshardware.com/de/2002/09/13/der_pc_i m_eigenbau_teil_2_zusammenbau_schritt_fuer_schritt /anschluss_flachband.jpg

Ten počítač bude využíván jako úložiště pro počítače v síti, měl by běžet bez VYPNUTÍ ale není tak nutné, hlavně aby se nesekal a aby FUNGOVAL dobře.

Toto je skříň kterou mám : http://www.alza.cz/eurocase-middletower-301-cerno- stribrny-350w-d139735.htm

Můžete mi prosím někdo poradith komponenty . Díky předem.

Zdroj budes potrebovat mozno novy ptz ten tvoj moc na 12V neda. Jedine ze by si kupil velmi setrne (malo zrave) komponenty, hlavne CPU.
Neviem ci sa vlezes do ceny ale na fileserver ti staci doska s integrovanou grafikou (je uplne jedno kolko ma grafika MB), chipset nejaky AMD a AMD CPU nejaky lacnejsi (malo zravy - idealne "E" typ).
P.S> dosku vyberaj s PATA konektorom ked chces pouzit staru CD mechaniku. PATA konektor vacsinou este dosky maju jeden.