Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné vypínání notebooku

U notebooku zn. ADVENT pří spuštění her na internetu se mi zastaví obraz a po chvilce se vypne.
Tak-též když spustím program s většími objemy dat se mi vypne.
Dále mám vypalovačku zn. PHILIPS DVD+RW SDVD 8820.
Přehrává a načte pouze CD nosiče DVD nosiče vůbec nevidí.
Mám operační systém Windows Home Edition.
Děkuji za každou pomoc.

Zdeněk

pří spuštění her na internetu se mi zastaví obraz a po chvilce se vypne

zdechne ti nejspíš při přehrávání flashe. to máš procesor pII? škoda místa které to zabírá na stole.
notebook idiotské "značky" bez podpory a bez servisu všemi možnými dírami vysaj (vyber disk, cd, ram, baterku ať zvětšíš počet děr). tím by mohl přestat padat při provozu.
pak ho věnuj do tomboly nebo bezdomovcům.

vypalovačka:
můžeš ji rozebrat (horní kryt, sponkou vysunout držák cd) a dostaneš se k čočce. isopropylem z lékárny ji očistíš.
složíš, a přestaneš používat dvd média z tesca.