Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkcni klavesnice

mam problem nefunguje mi klavesnice i kdyz jsem ji 5 zkousel odinstalovat i nainstalovat s cd a furt nic normalne v biosu funguje music pult na klavesnici taky hraje ale jinak jako by byla zmrzla , tlacitko numlock porad sviti a nejde vypnout , stalo se to po tom co jsem pres tenhle navod opravoval ddromku v registrech cs . dekuju a vsechny rady

nepíšeš proč jsi zvolil zrovna ten postup opravy nefunkčního dvd. spíš nemáš nainstalovaný driver chipsetu, proto se ti špatně detekují periferie.
přesto by ten postup neměl mít s klávesnicí nic společného.

skoro bych doporučil - jestli šlo o novou instalaci - windows nainstalovat znovu, tentokrát i s ovladačem základní desky.