Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nabíjačka pípání

zdravim,mám takový problém s nabíječkou u notebooku (hp probook 4510s).Neumim to přesně definovat tak to napíšu takto.
sem na nootebuku a (nevim přesně jak sem na něm dlouho tak,asi 5 nebo 8 hod.) a z ničeho nic začne v nabíječce něco jakoby pípat a nabíječka nenabíjí,a je docela teplá . Aji když ji nechám vychladnou cca 30 až 60 minut furt v ní pípá, a zas někdy stačí jí nechat 5,10 minut a šlape dál.
Nevim jestli to je tim že se přehřívá protože někdy když hraju nebo něco dělám a sem na tom cca 3-4 hodiny tak je studená a stejně to začně dělat ...
Děkkuju za případnou pomoc. Byl bych nerad kdyby mi kvůli nějaké maličkosti např. vyhořel nootebuk...

Presne toto mi teraz robí nabíjačka. Pri určitom sklone toho kábla, čo vychádza z nabíjačky (tá časť, čo smeruje do notebooku) som zistila že pípanie slabne. A tak som postavila tú nabíjačku na tento kábel a oprela ho o skriňu... potom to prestalo vydávať ten hrozne nepríjemný zvuk a notebook mi aj zaregistroval nabíjanie.
Zatiaľ to nechám tak, ale onedlho pôjde preč a kúpime novú.
:-)
Vyskúšajte rôzne sklony, alebo to aj prilepte.