Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypalování CD DTS

Zdravím.Mám prosbu ohledně rady v čem vypálit soubory,abych je mohl přehrát v mém domácím kině,který podporuje DTS CD.První cd,které jsem ztáhl se zkládá ze souborů skladeb ve formátu s koncovkou dts.Druhé cd má koncovku cd image.Ještě by mě prosím zajímalo jak vypálím cd dts který má více jak 700MB?,vždyť se přece na cd více dat nevejdou...přitom na internetu je mraky hudby v cd dts které mají více než těch 700MB.Děkuji za radu.

aby to zostalo ako dts,tak to vypál ako DVD-audio/pokial to používaný vypalovací software umožňuje/ alebo ako dátové cd,nie ako audio cd kde dôjde k prevodu na 44,1KHz/16bit,na určité cd médiá sa dajú napalovať aj väčšie ako 700MB súbory pomocou funkcie overburn,ktorú musí vypalovačka podporovať/dnes to už prakticky všetky predávané modely podporujú/,treba si pozrieť pri kúpe,či dotyčné médiá majú vyššiu ako 700MB kapacitu,je to na nich napísané-buď je to udané ako hodnota v MB vyššia ako 700,alebo je tam vyššia hodnota ako štandartných 80 minút