Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Prehrivani CPU

Zdarec lidi mam problem mozna ho tu nekdo ma ale nema ten sami CPU mam AMD athlon II X2 250 me to staci kdyz sem ho koupil v zime tak mel norm teplotu kolem 27 stupnu az 37 stupnu ted my teplota v lete stoupa az na 45-56 stupnu to uz neni norm teplota tak se chci zeptat cim to jesti to je tim horkem co ted je nebo pastou nebo chladicem chladic mam Artic cooling 64 GT 500-2000RPM fakt newm cim to je pls pomozte mi nekdo.
http://www.agen.cz/DetailPage.asp?DPG=126967&CatId =18850287

LOCK. Přijďte, až se budete chtít na něco zeptat. (Kurt)

Až ti to vyteče do skříně tak sem napiš. Vodník je dobrej na extrémní přetaktování pro extrémní procesory, ne na lowend procesory :-). Ale jestli se chceš jen chlubit tím, že máš vodní chlazení, tak jo. Jinak platí 2. termodynamický zákon, tudíž o moc nižší teploty nedosáhneš.