Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Zprovoznění OS Dell

Zdravím, prosím Vás jakým způsobem bych mohl dostat WIN XP na notebook DELL Latitude C640, má dvd mechaniku, ale bootování z ní je na druhém místě a nemohu to změnit protože je configure bios zaheslován, vyndání bios baterky na 1 hod ani rady s generatory z techspot.com nepomohlo.

Pokud bych se dostal nějakým způsobem do dosu, ale nelze. Pokud nainstaluji v pevném pc systém na disk z toho notebooku tak nechce naběhnout ani do nouzáku ano do nouzáku s ms-dos.

Stáhl jsem nějaký ms-dos z netu, nahrál na ten disk - notebook hlasí žádný os nebo disky.

Live linux nespustím kvuli té mechanice :(, nebo mám nahrát linux na ten disk a tam zkusit nabootovat v terminálu?

Díky eleef

tak notebook kradený není! není to můj notebook, ale mého známého, kupoval ho před 7 lety i systém tam tak dlouho byl a dnes když jej chce přeinstalovat bohužel nepamatuje si, že by heslo zadával.

usb jak píšeš opět bootování, navíc je to starší kousek a bios usb boot nepodporuje.

Vím že to je již dlouho, ale pokud sis nějak tenkrát ne/poradil, ale stejně by jsi se někdy chtěěl do biosu podívat a něco jinak nastavit, tak dej vědět. Mám pár aplikací, které umí najít či vygenerovat nové heslo podle kódu z obrazovky když se snažíš jít do biosu, nebo podle výrobního čísla notebooku...